Zalety wyciskarki Hurom

30 marca 2016

Wyciskarki do soków Hurom to takie urządzenia, które charakteryzują się niesamowitą wydajnością. Dzięki nim można uzyskiwać nawet dwa razy więcej soku niż przy używaniu sokowirówki. Wyciskarka dodatkowo ma także specjalne szczotki, które pracują razem ze sprzętem i omiatają misę.

To sprawia, że straty w surowcu są praktycznie ograniczone do minimum. Dodatkowo wyciskarka charakteryzuje się również tym, że pozyskiwać będzie sok nie tylko z miąższu owoców czy warzyw, ale także z pestek i skórek. Cenne składniki znajdują się często pod skórką, dlatego dobrze, że ten sprzęt jest w stanie te cenne składniki dla nas wyciągnąć z każdego owocu. Tłok wyciskarki działa delikatnie, ale jest bardzo mocny i tym samym będzie się charakteryzować wyjątkową wydajnością. Trzeba zauważyć, że sprzęt poradzi obie tak samo dobrze z miękkimi składnikami jak i twardymi korzeniowymi warzywami.

Urozmaicona dieta. Ważne dla miłośników zdrowego odżywienia będzie również to, że mamy zróżnicowane i smaczne jedzenie. Dzięki wyciskarce będzie można pozyskiwać sok nie tylko ze znanych warzyw i owoców, ale także z ziół, trawy pszenicznej. Niektóre mocne urządzenia pozwalają mielić orzechy na masło czy pozyskiwać mleczko z migdałów. Wyciskarki Hurom przygotowaną mają specjalną zatyczkę, która dobrze się sprawdza, ponieważ będzie można zatrzymać sok w środku i możliwe będzie dodanie innych składników umożliwiających nam przygotowywanie smacznego koktajlu Sok, który będzie się pozyskiwać z użyciem tego sprzętu charakteryzuje się tym, że jest bardziej gęsty i mniej klarowny niż ten z sokowirówki. Tę cechę będzie można wykorzystywać do przygotowywania sobie treściwych deserków dla dzieci lub też do komponowania regeneracyjnych napoi dla dorosłych.

praca wyciskarek Hurom Na wydajność urządzenia wpływa również to jak ustawiona będzie siła wyciskania. będzie można samemu kontrolować sobie między innymi gęstość soku co fajnie się sprawdza. Można także samemu decydować o tym jaka będzie zostawać ilość pulpy. Wyciskarka przyjazna użytkownikom Urządzenie marki Hurtom pracuje bardzo cicho co będzie jego wielką zaletą w stosunku do sokowirówek, które najczęściej pracują bardzo głośno. Sprzęt zużywa także mniej prądu od sokowirówek. Urządzenie jest proste w obsłudze oraz myciu. Nie będzie tam ostrych noży ani zakamarków, które są trudne do czyszczenia. Trzeba jedynie opłukać je pod bieżącą wodą. Dzięki zatyczce można również wykonać płukanie wstępne jeszcze w trakcie pracy co w praktyce bardzo dobrze się sprawdza i sprawia, że mycie urządzenia jest łatwiejsze.


Autor

Aleksandra Kwaśny

Dietetyk, sokoterapeuta.

To może Cię zainteresować