Historia Marki Hurom

13 kwietnia 2016

Pewnie każdy zwolennik zdrowego trybu życia chętnie będzie spożywać świeże soki z warzyw i owoców. I pewnie większość takich osób słyszała już o urządzeniach marki Hurom, które rzeczywiście świetnie się sprawdzają.

To producent, który przygotowuje dla nas nowoczesne wyciskarki do soków. Odznaczają się one wysoką jakością i bezawaryjnością, dlatego będzie można uzyskać z nich smaczny i dodatkowo bardzo klarowny sok. To sprzęt, który będzie sprawdzał się w każdej kuchni.

Historia marki Hurom.

Hurom to marka wyciskarek do soku oraz sokowirówek, która działa na rynku od 7 lat. Jednak marka ma dużo dłuższą historię. Na początku 1974 roku powstała bowiem firma, do której należy obecnie promowana marka Hurom. Koreański producent od samego początku swojej działalności specjalizował się w przygotowywaniu różnych urządzeń w formie drobnego AGD. Producent starał się oferować klientom doskonałej jakości sprzęty, które miały wyjątkową wydajność. Dzięki temu łatwiej było nam pracować w kuchni.

Już w latach 90-tych firma wprowadziła do sprzedaży pierwszą ślimakową wyciskarkę i był to wielki przełom na rynku. Firma jednak ciągle udoskonalała swoje urządzenia i na tą chwilę przygotowuje wyjątkowe sprzęty. Ostatecznie udało się przez lata pracy przygotować między innymi pierwszą wertykalną wyciskarkę na świecie. Firma przez długie lata starała się wprowadzać różnorakie innowacyjne rozwiązania.

produkty Hurom Dlatego dbała również o rozwój sokowirówek wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Sprzedawane były urządzenia do Europy pod różnymi markami. Ostatecznie więc firma chciała to zmienić, by ujednolicić swoją markę i dlatego pojawiły się produkty firmy HUROM.

Obecnie firma sprzedaje sama swoje sprzęty i cały czas produkuje coraz lepsze urządzenia. Nieustannie prowadzone są bowiem takie prace, które mogą sprawić, że kolejne sprzęty będą udoskonalone. Dotyczy to między innymi wyciskarek pionowych. Do tej pory urządzenia marki Hurom uzyskały już bardzo wiele cennych nagród i odznaczeń na targach i wystawach branżowych w związku z czym sprawdzają się naprawdę świetnie i są także pozytywnie odbierane przez większość użytkowników.


Autor

Aleksandra Kwaśny

Dietetyk, sokoterapeuta.

To może Cię zainteresować