Konstrukcja wyciskarek do owoców Hurom

15 kwietnia 2016

Jeśli chodzi o urządzenia marki Hurom to ich dużą zaletą będzie to, że przygotowywane są w oparciu o naprawdę stabilną konstrukcję. Każda kolejna wyciskarka ma przygotowaną sprawną śrubę, która oparta jest o nowoczesne tworzywo ULTEM.

Działa ona wolno, ale bardzo dokładnie i dlatego skutecznie rozgniata owoce i warzywa wyciskając z nich cenny dla organizmu sok. Warto zdecydować się na ten innowacyjny sposób i materiał, ponieważ będzie on lepszy niż metal. Może skutecznie chronić cenne dla naszego organizmu enzymy, które znajdują się w warzywach oraz owocach. Wyciskarki tej marki to sprzęt, który ma specjalne sitka, która mają różny rozmiar oczek i dlatego sok może mieć różny charakter i gęstość. Zwartość miąższu będzie różnicowana w zależności od naszych oczekiwań. Dużą zaletą tych urządzeń będzie to, że wykorzystuje się tam nowoczesne silniki, które pracują z niską prędkością i dlatego nie generują również dużego hałasu.

Wolne obroty, które będą wykonywać te wyciskarki to ich największa zaleta. Dzięki nowoczesne technologii możemy być pewni, że uda się sprawnie pozyskiwać smaczny sok a sprzęt będzie pracował bardzo wydajnie. Wiadomo, że owoce czy warzywa są najlepsze dla organizmu jeśli będą najmniej przetworzone. Taka forma wyciskania soku sprawia, że to przetworzenie jest w rzeczywistości minimalizowane i udaje się uzyskiwać rzeczywiście w 100% doskonały, wartościowy sok, na jakim powinno nam rzeczywiście zależeć. Przygotowane przez firmę Hurom urządzenie to typowa wyciskarka, która sprawdza się u tych wszystkich osób, które chcą mieć smaczny i zdrowy sok.

jakość soku z wyciskarki Hurom

Nie ma tam emitowania ciepła ani niezdrowych bisfenoli, które mogą powodować choroby. Zaletą ULTEMU będzie również to, że charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, dlatego można oczekiwać, że taka wyciskarka będzie nam służyć przez długie lata bez zarzutu. Wyciskarki do soków Hurom z serii 2 G W tym momencie mamy wiele różnych modeli urządzeń od tej firmy. Przygotowane są sprzęty w drugiej generacji, które charakteryzują się świetną jakością. Widać po tych urządzeniach, że marka cały czas pracuje nad swoimi rozwiązaniami i dlatego jest w stanie cały czas przygotowywać dla klientów coś nowego. Każde kolejne urządzenia są więc coraz lepsze i dają możliwość przygotowania zdrowszego soku, dlatego każdy będzie z nich zadowolony.


Autor

Aleksandra Kwaśny

Dietetyk, sokoterapeuta.

To może Cię zainteresować