Konstrukcja wyciskarek do owoców Hurom

18 kwietnia 2016

Jeśli chodzi o wyciskarki marki Hurom to ich wielką zaletą będzie to, że mają stabilną konstrukcję. Każda wyciskarka jest przygotowana z użyciem specjalnej śruby, która została wykonana z użyciem Ultemu.

Jest to produkt trwały i wyjątkowo twardy, dlatego będzie w stanie skutecznie rozgniatać owoce i warzywa i będzie się dało pozyskiwać z nich cenny dla organizmu sok. Warto zdecydować się na urządzenia, których wałek wykonywany jest z ULTEMU, ze względu na jakość tego materiału. Ma on przewagę nad metalem, ponieważ będzie w stanie zachować w soku wszystkie cenne dla naszego zdrowia witaminy i minerały. Wyciskarki marki Hurom to takie urządzenia, które mają także sitka z różnymi rozmiarami oczek i dlatego będzie można przygotowywać sok, który będzie miał zróżnicowaną zawartość miąższu owocowego i tym samym lepiej się sprawdzi.

komponenty marki Hurom Główną zaletą tych urządzeń będzie jednak to, że wykorzystuje się w nich silniki, które pracują na niskich obrotach. To gwarancja, że sprzęt nie będzie miał zbyt dużej prędkość i tym samym lepiej zachowa wszystkie cenne składniki pysznego soku. Oczywiście warto także pamiętać, że niższa prędkość to również mniej hałasu. Wyciskarka Hurom wykorzystuje technologię opartą na wolnych obrotach. Dlatego urządzenia będą w stanie wyciskać sok z wieloma zaletami tego procesu. Typowa ślimakowa wyciskarka przygotowana jest tak, żę można uzyskiwać rzeczywiście najzdrowsze i minimalnie przetworzone produkty spożywcze. Obracające się wałki nie będą emitować ciepła w wyniku tarcia i dlatego wyciskany sok będzie miał naturalny smak i zawierać będzie wiele wartościowych składników. Wałek wykonywany jest z ULTEMu i tym samym będzie także bardzo wytrzymały.

gwarancja urządzeń Hurom Wybierając urządzenie marki Hurom możemy liczyć na lata bezawaryjnej pracy takiego sprzętu. W tym momencie firma Hurom to wiodący producent, gdy chodzi o wyciskarki, dlatego jego oferta jest doskonale rozwinięta i może nam zaproponować bardzo wiele różnych urządzeń. Modele różnią się pewnymi szczegółami, ale na pewno warto się zainteresować co konkretny sprzęt daje za możliwości. Wydaje się, że najlepiej sprawdzać się będą takie urządzenia, które są przygotowywane w drugiej generacji, ponieważ ich możliwości są większe i produkty są udoskonalone w sposób znaczący, co sprawia, że pozyskiwany sok będzie jeszcze lepszy niż wcześniej.


Autor

Aleksandra Kwaśny

Dietetyk, sokoterapeuta.

To może Cię zainteresować